Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Dopper

Znalezionych produktów: 24
Obejrzałeś ze 24 produktówJak to się zaczęło?

Pewnego razu, a było to w 2009 roku założyciel firmy Dopper Merijn Everaarts zobaczył film o plastikowych odpadach dryfujących w wodach oceanu, które przypominały zupę. Ten widok zszokował go dogłębnie, ale zamiast pozostać obojętnym i przejść nad tym do porządku dziennego, postanowił podjąć działania! Długo zastanawiał się jaki jest sens w kupowaniu wody butelkowanej, skoro doskonała woda płynie prosto z kranu i na dodatek jest za darmo. Ogłosił konkurs na projekt idealnej, zrównoważonej butelki na wodę, dzięki któremu wyłoniono zwycięzcę. I tak w 2010 roku pierwsza przyjazna dla środowiska butelka Dopper ujrzała światło dzienne.

Dołącz do misji Dopper w ratowaniu wody i całej naszej Planety!

Dopper to marka, która poprzez międzynarodowe kampanie pragnie dotrzeć do świadomości ludzi i zwrócić ich uwagę na potrzebę zmian. Oferując butelki wielokrotnego użytku zamiast butelek jednorazowych Dopper pragnie chronić źródła wody na świecie. Ponadto oferuje programy edukacyjne, finansuje badania i kampanie proekologiczne, gdyż wierzy, że im więcej wiemy o problemie tym, łatwiej możemy go rozwiązać.

Dopper uruchamia projekty związane z dostarczaniem wody pitnej w Nepalu, w którym 11% populacji nie ma dostępu do bezpiecznej wody pitnej. Ponadto Dopper posiada certyfikat B Corp - Benefit Corporation - co oznacza, że jest częścią globalnego ruchu w nowej gospodarce która korzysta z biznesu jako siły w dobrej sprawie!

Dopper to nie zwykła butelka na wodę, ale „urządzenie” oszczędzające oceany!

Butelka Dopper to najbardziej zrównoważona alternatywa dla butelek jednorazowego użytku. Dopper Original to butelka z certyfikatem Cradle to Cradle (dosłownie "od kołyski do kołyski"), który przyznawany jest produktom, nadającym się do recyklingu. Wykorzystane do produkcji towaru surowce znajdują się cały czas w obiegu dzięki czemu ograniczamy wykorzystywanie zasobów naturalnych i zmniejszamy tym samym ilość odpadów. Badania wykazały, że jedna butelka Dopper pozwala zaoszczędzić średnio 40 butelek jednorazowych rocznie. Może to kropla w oceanie, ale na pewno świetny początek i ruch, do którego warto dołączyć.

Wszystkie butelki Dopper mają unikalną trzyczęściową konstrukcję, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Można szybko umyć je ręcznie albo rozkręcić i włożyć wszystkie części do zmywarki. Dzięki unikalnej konstrukcji z butelki Dopper możesz pić na rożne sposoby: z wąskiej szyjki - jak w zwykłej jednorazowej butelce lub wygodnie z odkręcanego i praktycznego kubka. Naszym produktem bestsellerowym stała się butelka podróżna Dopper Insulated, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

 

pixel