Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Stojo

Znalezionych produktów: 22
   Obejrzałeś ze 22 produktów   Historia Stojo

   Firma Stojo powstała w Stanach Zjednoczonych i wprowadziła na rynek pierwszy na świecie przenośny, szczelny kubek wielokrotnego użytku. Kubek został stworzony przez trzech zapracowanych nowojorskich tatusiów, którym kawa dodaje energii każdego dnia. Będąc w ciągłym ruchu potrzebowali dwóch, trzech kaw dziennie, rocznie wliczając weekendy dawało to prawie 1000 filiżanek wypitych przez każdego z nich.

   Pewnego dnia delektując się kawą w kawiarni panowie zaczęli rozmowę na temat kubków jednorazowych, których Amerykanie wyrzucają aż 58 miliardów rocznie. Świadomość bezpośredniego przyczyniania się do ciągłego wzrostu tej liczby skłoniła ich do działania.

   Stojo – kubki wielokrotnego użytku zdefiniowane na nowo!

   Stojo to idealny kubek wielokrotnego użytku dla osób aktywnych, które często nie mają czasu na wypicie gorącego napoju przed wyjściem z domu oraz tych, które często podróżują. Wymyślony przez założycieli firmy kubek Stojo musiał być kompaktowy, szczelny, łatwy do czyszczenia i wykonany z najbezpieczniejszych dostępnych materiałów. Ponadto pragnęli, żeby się wyróżniał i był przyjemny w użyciu.

   Najważniejsze cechy unikalnych składanych kubków Stojo

   SZCZELNE – po wypiciu ulubionego napoju wystarczy złożyć kubek w mały, zajmujący niewiele miejsca dysk, zamknąć korek i wrzucić do torby. Inne kubki wielorazowe nie zapewniają takiej wygody.

   SKŁADANE I KOMPAKTOWE – wszystkie kubki Stojo łączą prostotę i wygodę. To unikalny projekt kubka, który możesz złożyć w dysk o wysokości mniejszej niż 2 cale. Oznacza to, że Stojo zmieści się w kieszeni, plecaku, torebce lub bagażu, gwarantując ultra-przenośność.

   WYKONANE Z BEZPIECZNYCH MATERIAŁÓW - chociaż wygoda jest kluczem do istnienia kubków Stojo, zapewnienie, że Stojo jest wykonane z najlepszych i najbezpieczniejszych dostępnych materiałów, jest równie ważne. Oznacza to, że każdy kubek powstał z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak silikon spożywczy, który wyklucza ftalany, kleje i BPA.

   RĘKAW TERMICZNY O PODWÓJNEJ FUNKCJI - użyty w kubkach Stojo, takim jak składany kubek Pocket Stojo rose rękaw izolacyjny powstał głównie po to, aby chronić Twoje dłonie przed poparzeniem albo odmrożeniem od zimnych napojów. Dzięki niemu łatwo chwycisz kubek i utrzymasz go nawet podczas jazdy po wyboistej drodze albo w czasie spaceru z wózkiem. Obróć kubek do góry nogami bez obawy, że może się on przewrócić.

   pixel