Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Monbento

Znalezionych produktów: 54
Obejrzałeś ze 54 produktów
Monbento to wysokiej jakości lunchboxy oraz akcesoria służące do bezpiecznego oraz prawidłowego przechowywania, a także transportowania żywności.
  • O marce Monbento
  • Popularne kategorie Monbento
  • Popularne kolekcje Monbento

Produkty dla kochających wolność, czyli Monbento

Fizjoterapeutka Emilie w czsie swoich wschodnich podróży przypadkowo odkryła japońskie pudełko bento, które szybko zaczęło jej towarzyszyć w codziennym życiu bowiem okazało się niezwykle praktyczne i przydatne. Wkrótce nie mogła się już bez niego obejść, stało się niezbędne w jej codziennym życiu, ale trudno było je znaleźć w Europie. I tak mając zaledwie 26 lat w roku 2009, uzyskała wsparcie dwóch partnerów do stworzenia firmy Monbento. Pierwszym produktem, który powstał w oparciu o projekt francuskiego projektanta było prostokątne, dwupoziomowe pudełko MB Original – praktyczny lunchbox pozwalający przygotowywać własne posiłki i zabierać je w dowolne miejsce. Lata poszukiwań, nad połączeniem francuskiego designu i możliwością produkcji we Francji wreszcie zakończyły się sukcesem! Pojemniki bento Original są obecnie produkowane z pasją w sercu francuskiego regionu w Alpach, w Owernii. Ten wybór pozwolił firmie zmniejszyć emisję CO2 związaną z transportem flagowego produktu, jest to dynamiczny proces, który Monbento pragnie realizować w trosce o środowisko naturalne.

Nieustanna potrzeba udoskonalania, wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat, zachowanie materiałów wysokiej jakości: wszystko po to, aby każdy produkt Monbento był odzwierciedleniem francuskiej doskonałości i perfekcji.

Monbento: lunchboxy i butelki

Wybór Monbento oznacza wybranie pięknego, estetycznie wykonanego produktu, którego będziesz używać z ogromną przyjemnością, który pasuje do Twojego stylu życia i wartości. Wybierasz własne pyszne jedzenia, gdy jesz poza domem. Taka praktyka pozwala oszczędzić czas i pieniądze, staje się w niedługim czasie absolutną przyjemnością, gdy zyskasz wprawę i doświadczenie.

Wybór Monbento pojemników na jedzenie oznacza zdrowe odżywianie, ponieważ kontrolujesz to, co jesz spożywając samodzielnie przygotowane, domowe posiłki. Oznacza to również unikanie marnotrawstwa poprzez ograniczenie użycia jednorazowych pojemników i opakowań, które wyrzucasz do śmieci zwiększając zanieczyszczenie naszej Planety.

Wysoka jakość produktów Monbento


Wszystkie produkty Monbento są wytwarzane z materiałów bezpiecznych dla człowieka, żywności i środowiska, spełniają restrykcyjne międzynarodowe przepisy. Zastosowanie wysokiej jakości tworzyw sztucznych bez BPA: PBT, Tritanu® i PP oraz regularne kontrole przeprowadzane przez niezależne organy pozwalają utrzymać najwyższą jakość produktu odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów. Misja Monbento to tworzenie produktów lekkich i praktycznych, które mają służyć użytkownikom tak długo, jak to możliwe.

Zrób pierwszy krok aby chronić naszą planetę i środowisko naturalne. Z Monbento to niezwykle proste zatem najlepiej zacznij już teraz! Szeroka gama produktów wielorazowego użytku daje nieograniczone możliwości. W ofercie francuskiej marki każdy znajdzie coś dla siebie. Pojemniki na żywność, lunchboxy, termosy na jedzenie, bidony, butelki, sztućce, pudełka na przekąski i kanapki dla dzieci oraz torby aby wszystko spakować razem. Każdy produkt charakteryzuje się nie tylko pięknym wyglądem, ale pozwala lepiej się odżywiać, zaoszczędzić pieniądze, ograniczyć marnowanie jedzenia i dbać o środowisko!

 

Zobacz pojemniki turystyczne na jedzenie dostępne w naszej szerokiej ofercie.

Popularne kolekcje Monbento:

 

 

pixel