Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Haspro

Znalezionych produktów: 7
   Obejrzałeś ze 7 produktów   Haspro – nowoczesna technologia ochrony słuchu


   Firma Haspro powstała w 2007 roku i od tego czasu niestrudzenie pracuje nad osiągnięciem wyznaczonego celu, jakim jest zapewnienie najlepszej ochrony Twojego słuchu na rynku. Aby zapewnić najwyższe standardy opieki nad ludzkim słuchem, produkty Haspro ciągle rozwijają się, powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie producenta. Dzięki Haspro Twoje uszy są zawsze w bezpiecznych rękach!

    

   Materiał najwyższej jakości – technologia Haspro


   Aby zapewnić łatwość użycia i maksymalną wydajność zatyczki do uszu Haspro są wykonane z najbardziej miękkiego hipoalergicznego silikonu. Dzięki termoplastyczności materiał ten idealnie i wygodnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego gwarantując komfort nawet podczas dłuższego użytkowania. Zatyczki do uszu Haspro zostały stworzone z myślą o komforcie i dyskrecji. Subtelna konstrukcja umożliwia noszenie stoperów bez obaw o niezgrabne, nieestetyczne dopasowanie. Ciesz się szybką, bezproblemową aplikacją - a dzięki etui do przechowywania możesz mieć je pod ręką, kiedykolwiek i gdziekolwiek ich potrzebujesz!

   Asortyment Haspro


   Haspro oferuje całą gamę produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Każda para zatyczek do uszu ma specjalnie dostosowane filtry, zapewniające skuteczną ochronę przed hałasem i wentylację ucha wewnętrznego. Oznacza to, że możesz chronić swój słuch nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu, zachowując jednocześnie możliwość swobodnej komunikacji oraz wyraźną słyszalność ważnych sygnałów i alarmów. Linia produktów Haspro to najwyższej jakości ochronniki słuchu, które sprawdzą się w każdej dziedzinie - dla sportu, przemysłu, muzyki, wypoczynku, do biura, na motocykl, do podróżowania.

   pixel