Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Rite in the Rain

Znalezionych produktów: 6
   Obejrzałeś ze 6 produktów   Krótka historia marki Rite in the Rain


   Historia Rite in the Rain rozpoczęła się prawie sto lat temu w lasach na terenie Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorca Jerry Darling dzięki swej intuicji i inteligencji rozpoznał zapotrzebowanie przemysłu drzewnego na trwały materiał, który nawet podczas złych warunków pogodowych nadawałby się do notowania. Jerry opracował specjalną powłokę, która stworzyła unikalną osłonę przed wilgocią na ręcznie zanurzanych arkuszach papieru, które on i jego żona Mary przetwarzali w swoim domu. W tak skromnych warunkach narodził się pierwszy papier na każdą pogodę. W ciągu wielu lat firma Rite to Rain opatentowała i udoskonaliła przyjazny dla środowiska proces impregnacji papieru. Jej ciągła misja to dostarczanie innowacyjnych produktów dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy dzielnie tworzą na świeżym powietrzu, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

    

   Recykling i wpływ firmy na środowisko naturalne


   Pomimo trwałości papier Rite in the Rain nadaje się do recyklingu jako standardowy papier biurowy. Proces związany z produkcją papieru Rite in the Rain został opracowany tak, aby w jak najmniejszym stopniu szkodliwie wpływać na środowisko. Wszystkie płyty drukarskie i płyny do przetwarzania są poddawane recyklingowi. 100% farb drukarskich jest na bazie soi.

    

   Papier do pisania na każdą pogodę


   Wodoodporny papier do pisania na każdą pogodę Rite in the Rain pokryto opatentowanym impregnatem, aby mógł służyć do pisania na zewnątrz niezależnie od pogody. Ponieważ ten papier jest przeznaczony do użytku w ekstremalnych warunkach, jest produkowany z najbardziej trwałych, a jednocześnie nadających się do recyklingu komponentów. Jeśli pracujesz w czasie burzy na łonie natury, niechcący coś rozlejesz, Twoja praca nadal będzie bezpieczna na opatentowanym papierze Rite in the Rain.

   Notesy, notatniki, długopisy, ołówki, papier do drukarek, woreczki, portfele i plannery- to produkty, których potrzebujesz, aby robić notatki w terenie w ekstremalnych warunkach.

    

   pixel