Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Humangear

Znalezionych produktów: 84
Obejrzałeś ze 84 produktówHumangear nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne życie

Firma Humangear z siedzibą w San Francisco w Kalifornii została założona w 2007 roku z misją opracowania „prawdziwego sprzętu dla prawdziwych ludzi”.

Pracownicy Humangear bazując na wieloletnim doświadczeniu, dokonanych obserwacjach i wsłuchaniu się w opinię klientów, projektują rzeczy ułatwiające codzienne życie. Stworzone przez markę łyżkowidelce GoBites otrzymały wiele nagród, m.in.:prestiżową nagrodę Red Dot Design Award, nagrodę Fast Company Innovation By Design Award, czy Spark Design Award.

Humangear z pasją tworzy niezwykłe i odpowiedzialne produkty, dzięki którym świat przynajmniej w niewielkim stopniu staje się lepszym miejscem. Produkty Humangear nie zawierają szkodliwych substancji takich jak BPA, PC i ftalanów.

Pomysłowe i funkcjonalne rozwiązania Humangear


Amerykańska firma Humangear tworzy produkty, które ułatwią nasze codzienne życie, przydadzą się w czasie podróży i w domu. Są niezwykle użyteczne, bezpieczne w kontakcie z żywnością i łatwe w czyszczeniu. Wśród produktów Humangear warto wyróżnić: 

pojemniki turystyczne GoTubb, opatentowane na całym świecie, pomysłowe pudełeczka, które otwiera się i zamyka jedną ręką,

podróżne silikonowe butelki na płyny GoToob+, produkt, który wyznacza nowe standardy w kategorii silikonowych butelek podróżnych,

łyżkowidelec GoBites, czyli cywilizowane przybory podróżne, które sprawdzą się również w domu. Odznaczone licznymi nagrodami przyznawanymi za wygląd i funkcjonalność.

 

pixel