Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Wacaco

Znalezionych produktów: 39
Obejrzałeś ze 39 produktów

Wacaco to sposób na pyszną kawę gdziekolwiek jesteś. Podróżne ekspresy potrafią wytworzyć ciśnienie zbliżone do domowych ekspresów kawowych.

  • O marce Wacaco

Przenośne ekspresy Wacaco - z miłości do aromatycznej kawy

Historia Wacaco sięga 2012 roku, kiedy jej założyciel Hugo Cailleton – magister wzornictwa przemysłowego – próbował osobiście stworzyć mały, lekki i wygodny ekspres do kawy. Pomysł przenośnego urządzenia do kawy, przyszedł mu do głowy pewnego ranka w czasie podróży służbowej, po rozczarowaniu jakiego doświadczył w jednym z hoteli, gdzie zaserwowano mu kiepskie espresso. Gdy wrócił do domu zaczął sprawdzać dostępne oferty. Kupował różne urządzenia, testował je, ale żaden z produktów nie był całkowicie zadowalający. Sam postanowił opracować przenośny ekspres do kawy o wydajności zbliżonej do domowego, pozwalający konsumentom produkować dobre espresso w dowolnym miejscu po jak najniższych kosztach.

Kawa z Wacaco Nanopresso i Minipresso – niezależnie gdzie akurat się znajdujesz - smakuje wybornie!

Obecnie Wacaco jest innowacyjnym producentem przenośnych podróżnych ekspresów, które dzięki ciągłemu udoskonalaniu pomagają przygotować niesamowitą kawę o jakości zbliżonej do tej, którą otrzymujemy z tradycyjnej maszyny. Przenośny ekspres Nanopresso (dostępny w różnych kolorach) to lepsza wersją popularnego ekspresu Minipresso. W porównaniu ze swoim „starszym bratem” ma dużo lepsze parametry, jest bardziej wydajny, mniejszy, prostszy w czyszczeniu i ma większą pojemność pojemnika na wodę. Przenośne mini – ekspresy pozwolą przygotować espresso zarówno z kawy mielonej jak i kompatybilnych kapsułek. Wacaco to producent, który zadbał również o stworzenie pokrowca, w którym ekspres będzie bezpieczny podczas podróży. Specjalne etui Minipresso Case Wacaco, wykonane z wytrzymałego tworzywa Eva zapewni ochronę przed uszkodzeniami, zadrapaniami i brudem. Jeśli kochasz dobrą, aromatyczną kawę, nie musisz rezygnować z niej z dala od domu. Zabierając w podróż małe, łatwy do spakowania urządzenie Nanopresso lub Minipresoo możesz delektować się pysznym espresso w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

pixel