Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Orbitkey

Znalezionych produktów: 66
Obejrzałeś ze 66 produktówBreloczki do kluczy Orbitkey: postaw na jakość

Niesforne klucze? Trudno nad nimi zapanować, szczególnie kiedy są w pokaźnej ilości. Zapewne potrzebujesz ich wszystkich, prawda? Prawie każdego zdarzyło się zgubić klucz, niektórym udało się też go znaleźć, inni niestety musieli pogodzić się ze stratą. Breloczki Orbitkey pomogą Ci ujarzmić klucze i uporządkować je tak, że trudno będzie Ci zgubić każdy z osobna. To organizery, pozwalające na zapięcie mniejszej lub większej ilości kluczy, w zależności od modelu. Są modele zaprojektowane specjalne dla eleganckich pań i panów, a także dla fanów minimalistycznego designu.

Orbitkey: jak wybrać?

Przede wszystkim musisz uwzględnić liczbę kluczy, jakie masz zawsze przy sobie lub chciałbyś mieć. To główne kryterium wyboru, ponieważ organizery kluczy Orbitkey mogą pomieścić różną liczbę kluczy. Są modele, które przeznaczone są na 2-6 klucze, ale też większe, gdzie zmieścisz ich pokaźną ilość. Wykonane są z różnych materiałów, ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Występują w szerokiej palecie kolorów, a więc z powodzeniem dopasujesz Orbitkey do swojej torebki, saszetki czy portfela. Ponadto w ofercie znajdziesz kilka praktycznych gadżetów, przy pomocy których przymocujesz pęk kluczy np. do plecaka czy do paska przy spodniach. Nie zgubisz ich na pewno! Ciekawą propozycją, dla miłośników outdooru i pogromców przygód jest multitool z mikronarzędziami, który wykazuje kompatybilność z Orbitkey. Bez problemu doczepisz go do organizera kluczy i wszystko będziesz miał w jednym miejscu, zawsze pod ręką. Skrywa on płaski śrubokręt, klucz do nakrętek, otwieracz do butelek, pilnik i nóż. Każdy mężczyzna ucieszy się z takiego prezentu. Zorganizuj się dobrze! Breloczki Orbitkey to świetny sposób, aby zachować porządek w swoich kluczach.
Sprawdź także inne produkty dostępne w naszym sklepie, które mogą przydać się w podróży, np. walizki Puccini czy scyzoryki Victorinox.

 

pixel