Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Heys

Znalezionych produktów: 12
   Obejrzałeś ze 12 produktów


   Heys - walizki znane i docenione na całym świecie.

   Heys to kanadyjski producent walizek, który powstał w 1986 roku w Toronto. Z upływem lat stał się światowym liderem w projektowaniu walizek oraz synonimem luksusu, modnego wzornictwa i lekkiego bagażu idącym w parze z wysokim standardem i jakością wykonania. Heys to marka oferująca wytrzymałe, o zróżnicowanej kolorystyce bagaże w przystępnej cenie oraz najnowsze innowacje w zakresie materiałów, konstrukcji i struktury. Marka Heys jest synonimem podróży, od momentu gdy ją zaplanujesz, aż do osiągnięcia głównego celu.

   Różnorodność walizek Heys, marka przyjazna dorosłym i dzieciom.


   Walizki dla dzieci. W 2006 roku Heys jako pierwszy zaprojektował walizki przeznaczone specjalnie dla dzieci. Skonstruowane i dopasowane do wymagań najmłodszych podróżników o zaokrąglonym, opływowym kształcie, z wyprofilowanym uchwytem i przepięknymi kolorowymi nadrukami. Jeśli szukasz bagażu dla dzieci to warto poświęcić chwilę produktom Heys. W naszym sklepie dostępne są liczne walizki dla dzieci, które zaskoczą swoją lekkością, trwałością i dużą pakownością. Z nimi każda podróż będzie przyjemna i sprawi frajdę najmłodszym.

   Dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości i chęci ulepszania swoich produktów w 2007 roku pojawiła się w sprzedaży pierwsza walizka hybrydowa. Stworzona przez Heys jest kombinacją materiałów miękkich i twardych. Dzięki temu powstał produkt, który jest wytrzymały, funkcjonalny i lekki.

   W 2012 roku firma nawiązała współpracę ze znanymi w świecie artystami i projektantami jak choćby z Romero Britto co zaowocowało powstaniem unikalnych, awangardowych i stylowych walizek dla dzieci Heys Britto.

   Heys jest katalizatorem zmian w branży bagażowej. Znane na całym świecie walizki Heys produkowane są w różnych rozmiarach: małym (często spełniają normy bagażu pokładowego), średnim i dużym, co znacznie ułatwia klientom wybór właściwego. Klasyczne lub awangardowe, które podkreślą indywidualny styl - tylko od Ciebie zależy co zabierzesz w podróż! 

    

   pixel