Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Nite Ize

Znalezionych produktów: 47
Obejrzałeś ze 47 produktówAkcesoria Nite Ize

Szukasz karabińczyka, multinarzędzia, napinacza linek, s-binera, latarki, a może breloka do kluczy z kilkoma innymi funkcjami? Świetnie zaprojektowane, wytrzymałe i wielofunkcyjne produkty amerykańskiej firmy Nite Ize to coś dla Ciebie! To marka tworząca akcesoria ułatwiające różne codzienne zadania. Korzystając z gadżetów Nite Ize możesz ułatwić sobie życie - w domu, w pracy i w podróży. Doskonale przemyślane, praktyczne i proste w użyciu produktu tej firmy zdobyły uznanie wielu użytkowników na całym świecie!

Przydatne akcesoria, które pomogą Ci w wielu sytuacjach

Firma Nite Ize została założona w 1989 roku przez amerykańskiego przedsiębiorcę i wynalazcę, Ricka Case. Na przestrzeni lat przeobraziła się z niszowego producenta akcesoriów do latarek w dużego przedsiębiorcę z siecią sprzedaży w wielu krajach. Marka Nite Ize stała się potentatem w dziedzinie innowacyjnych gadżetów codziennego użytku, jak również różnych akcesoriów turystycznych. Warto zwrócić uwagę, że wiele z tych produktów wpływa na bezpieczeństwo. Firma wciąż ulepsza swoje akcesoria i co pewien czas wprowadza do swojej oferty nowe produkty, dzięki czemu jest obecna nie tylko w życiu prawdziwych miłośników gadżetów z dziedziny elektroniki użytkowej, sportu czy rekreacji, ale także zwykłych użytkowników, którzy szukają praktycznych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie na co dzień.
W ofercie tego producenta można znaleźć szereg przydatnych akcesoriów, np. opaski do kabli, organizery do kluczy, karabinki, breloki ze śrubokrętem, klipsy do noży, karty blokujące skanowanie kart płatniczych, specjalistyczne akcesoria turystyczne Nite Ize jak chociażby urządzenia do mocowania linek, a także gadżety dla właścicieli psów zapewniające widoczność pupila po zmroku. W asortymencie Nite Ize z pewnością znajdziesz coś dla siebie, co okaże się genialne w swojej prostocie!

 

pixel