Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Secrid

Znalezionych produktów: 143
Obejrzałeś ze 143 produktów

Secrid to holenderska marka specjalizująca się w produkcji kompaktowych portfeli i minimalistycznych etui na karty. Kieszonkowe portfele etui na karty Secrid chronią przed kradzieżą danych osobowych dzięki wykorzystaniu technologii RFID.

  • O marce Secrid
  • Popularne kategorie Secrid
  • Popularne kolekcje Secrid

Postęp technologiczny, czyli skąd wzięła się marka Secrid

Monety i banknoty przez stulecia pozostawały główną metodą płatności. Od kilkunastu lat możemy jednak zaobserwować, że są one wypierane przez ich elektroniczne odpowiedniki - najpierw przez karty kredytowe, później przez telefony wyposażone w specjalne aplikacje. Tak, jak rozwiązania te mają wiele zalet, razem z nimi pojawiły się także pewne zagrożenia. Właściwie każdy wyposażony w odpowiednie systemy czy urządzenia może dotrzeć do danych z Twojej karty, stojąc tuż obok Ciebie.

Jak temu zapobiec? To pytanie zadali sobie w latach 90. twórcy marki Secrid, wówczas pracownicy holenderskiej agencji artystycznej. W odpowiedzi stworzyli pierwszy minimalistyczny Secrid Bodycard, czyli pierwowzór portfeli kieszonkowych, które później okazały się hitem na całym świecie.

Ochrona kart z Secrid

Holenderska marka Secrid od lat tworzy wspaniałe kolekcje portfeli i etui aluminiowych na karty kredytowe. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór ich produktów, dostępnych w różnych kolorach, wzorach i fakturach. Każdy z nich został wykonany z wysokiej jakości materiałów i łatwo zauważyć, że twórcy portfeli Secrid przywiązują dużą wagę do dbałości o szczegół.

Głównym założeniem firmy było stworzenie poręcznych produktów, w których bezpiecznie można będzie przechowywać karty kredytowe. Tak w 2009 roku powstał Cardprotector Secrid, czyli specjalny model dedykowany osobom, które używają gotówki sporadycznie lub niemalże nie robią tego wcale. To aluminiowy pokrowiec mieszczący nawet kilka kart, uniemożliwia ich złamanie czy jakiekolwiek inne uszkodzenie. Ma on zaledwie 5 mm grubości i jest bardzo lekki, dzięki czemu nie odczujesz jego ciężaru, nosząc go w kieszeni lub w torebce nawet przez cały dzień.

Sprawdź wyjątkowe produkty firmy Secrid z serii Miniwallet i ciesz się innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki nim skutecznie zabezpieczysz swoje karty kredytowe, a także pozbędziesz się konieczności noszenia niewygodnych, dużych portfeli.

Popularne kategorie Secrid

 

pixel