Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Gregory

Znalezionych produktów: 190
Obejrzałeś ze 190 produktów

Unikalna geometria, dopasowanie i niestandardowe technologie systemów nośnych, dzięki którym plecak współgra z każdym ruchem Twojego ciała - poznaj plecaki Gregory, których nie musisz dźwigać, po prostu je nosisz!

  • O marce Gregory
  • Popularne kategorie Gregory

Plecaki turystyczne Gregory

Młody Wayne Gregory projektuje swój pierwszy plecak… w wieku zaledwie 14 lat. Po pewnym czasie poznaje twórcę zjazdu skautów San Diego California Adventure 16, którym był Andy Drollinger. Plecak chłopaka zrobił na nim ogromne wrażenie, co z pewnością było dla Wayne motywacją do doskonalenia swojego projektu. Postawił sobie cel – zaprojektuję plecak, który będzie tak idealnie leżał na plecach, jak najlepsze buty trekkingowe. Udało mu się! Jest rok 1970. Powstaje pierwsza firma Wayne’a. Produkował on plecaki z zewnętrznym stelażem. Nie spełniały one jednak oczekiwań Amerykanina. Firma została zamknięta, a on przez kilka lat realizował niezależne projekty związane z wyposażeniem outdoorowym i trekkingowym. Jest rok 1977 i przełomowy moment. Wayne wraca do gry. Zakłada firmę Gregory Mountain Products w San Diego. Od tego czasu produkowane są wyróżniające się zaawansowaną technologią plecaki Gregory. Każdy kolejny jest innowacyjnym projektem, udoskonaleniem poprzednich wersji. Muszą spełniać bardzo restrykcyjne warunki. Plecaki turystyczne Gregory są wygodne, mają ergonomiczne kształty, perfekcyjnie przylegają do ciała, są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, pojemne i tym samym wyposażone w praktyczne przegrody i kieszenie. Występują w różnych wielkościach. Wayne pomyślał zarówno o miłośnikach kilkudniowych wycieczek, jak też amatorach pieszych wędrówek.

Plecaki Gregory na długie i krótkie wycieczki

 

Plecak Gregory możesz zabrać na wspinaczkę górską, mniej wymagający szlak w Tatrach, całodniowe zwiedzanie jednej z europejskiej stolic czy po prostu na piknik z rodziną. Jego konstrukcja została tak zaprojektowana, aby plecak wraz z zawartością nie obciążał nadmiernie kręgosłupa i pleców. Dostępne są modele przystosowane do uprzęży wspinaczkowych, a także wyposażone w specjalne przeciwdeszczowe pokrowce. Mają wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie, różnią się pojemnością i designem.

pixel