Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Thermos

Znalezionych produktów: 115
Obejrzałeś ze 115 produktówCzeka Cię wielogodzinna podróż autokarem, a nie wyobrażasz sobie śniadania lub kolacji bez kubka ciepłej herbaty? Chcesz w okresie jesiennym lub wiosennym odwiedzić Tatry i będziesz potrzebować czegoś, co rozgrzeje Cię w chwilach zwątpienia? Thermos to producent, który oferuje swoje termosy wszystkim podróżnikom, niezależnie od tego, czy planują oni wyjazd na ryby ze swoimi przyjaciółmi, czy będą musieli zmierzyć się z dużo bardziej ekstremalnymi warunkami.

Ciepły napój w każdej podróży

Termosy Thermos powinny znajdować się w każdym plecaku, a dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i perfekcyjnego wykonania, nie trzeba obawiać się o ewentualne wycieki, które zniszczą lub zabrudzą resztę wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Equip.pl – dbamy o satysfakcję i zadowolenie wszystkich naszych klientów, gwarantując najlepszą jakość spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających osób. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości.

 

Ciesz się ciepłem w każdych warunkach – termosy turystyczne Thermos na ratunek

Niezawodna technologia i stałe udoskonalanie swoich produktów od 1904 roku, doprowadziły firmę Thermos do perfekcji w swoim fachu. Termosy podróżne Thermos zostały wykonane z solidnej i grubej stali oraz zastosowano w nich technologię wysokiej próżni, dzięki czemu niska lub wysoka temperatura twojego napoju, będzie utrzymywać się przez wiele godzin – nie przebijając się również na zewnątrz. Wszystkie przedmioty w twojej torbie są bezpieczne, tak samo, jak ręce podczas użytkowania.

 

Dysponujemy wieloma wariantami wielkości (od 0,47l do 1,2l), by każdy dostosował swój wybór do indywidualnych wymagań. Pomieszczą je każde plecaki turystyczne i walizki. Jeśli zależy Wam na eleganckim wyglądzie, termosy dostępne są w różnej wersji kolorystycznej!

 

pixel