Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Trunki

Znalezionych produktów: 3
   Obejrzałeś ze 3 produktów   Dzieci uwielbiają przygody, wyjazdy i wakacje, które dostarczają im nowych wrażeń i pozwalają poznać zupełnie nowe miejsca oraz krajobrazy. Niestety, wielogodzinna podróż z pociechami to często spory problem zarówno dla nich, jak i opiekunów, którzy muszą zmierzyć się z ciągłym narzekaniem na brak rozrywek i komfortu.

   Walizki dla dzieci nie muszą być nudne!

   Chcąc maksymalizować wygodę najmłodszych pasażerów, wystarczy stosować wyposażenie, które spełni ich oczekiwania, a kocyki, poduszki i zagłówki od Trunki to doskonały wybór. W ofercie naszego sklepu wszyscy rodzice znajdą najlepszy asortyment, który charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem. Torby Trunki cieszą się popularnością i uznaniem klientów na całym świecie i chociaż firma powstała w 2006 roku w Wielkiej Brytanii, dziś może pochwalić się imponującymi wynikami sprzedaży.

   Torba Trunki dla chłopców i dziewczynek

   Dlaczego walizki dla dzieci Trunki są wyjątkowe? Ponieważ zostały dostosowane również do sytuacji, gdy Wasza pociecha będzie już zmęczona! Walizeczki Trunki nie tylko pozwalają transportować zabawki i przedmioty codziennego użytku, ubrania i akcesoria toaletowe, ale również dysponują wygodnym siedziskiem, pozwalającym odpocząć po długim marszu.

   W ofercie naszego sklepu Equip.pl można znaleźć nie tylko produkty dla dorosłych, takie jak: walizki na kółkach, torby podróżne, czy plecaki miejskie, ale również modele dziecięce. Dla chłopców, wyglądające jak samochód wyścigowy (np. Trunki Rocco), produkty dla dziewczynek z motywem wróżek oraz pięknymi kolorami (np. Trunki Flora), jak i walizki Trunki odpowiadające obydwu grupom (np. Trunki Zebra Zimba). Wszystkie modele tego producenta gwarantują najwyższą jakość wykonania i zastosowanie profesjonalnych materiałów, dzięki czemu produkty są w stanie spełnić wszystkie oczekiwania względem komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.

   Zachęcamy do osobistego zapoznania się z ofertą walizek, toreb i wyposażenia Trunki – miliony zadowolonych klientów na całym świecie, rekomendują produkty tego producenta.

    

   pixel