Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Contigo

Znalezionych produktów: 58
Obejrzałeś ze 58 produktówContigo – wygodne rozwiązania dla aktywnych

Amerykańska marka Contigo od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych podróżnych kubków termicznych, butelek na wodę oraz kubków dla dzieci. Misją marki jest projektowanie, poszukiwanie i testowanie produktów używanych w codziennym życiu tak banalnych jak chociażby kubek czy butelka. Contigo tworzy z pasją produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się jednocześnie ogromną funkcjonalnością. Kubki termiczne i butelki dedykowane są wszystkim tym, którzy w swym aktywnym, zabieganym życiu szukają nowoczesnych a zarazem praktycznych rozwiązań.

Technologie Contigo

Produkty marki Contigo wykorzystują szereg opatentowanych technologi zwiększających funkcjonalność i gwarantujących najwyższy komfort użytkownikowi. Poznajcie najważniejsze z nowoczesnych rozwiązań marki:

Technologia AUTOSEALTM to wygoda i ochrona przed niechcianym przeciekaniem. Plamy na koszuli w drodze do pracy, zalany laptop albo telefon to już przeszłość! AutosealTM to gwarancja 100% szczelności, dzięki innowacyjnej pokrywce (nakrętce), która posiada blokadę uniemożliwiającą przypadkowe otwarcie. Możesz korzystać ze swojego ulubionego kubka w dowolnym miejscu, środku transportu, gdy tylko masz ochotę na łyk ulubionego napoju. Przycisk Autoseal pozwala obsługiwać kubek jedną ręką – wystarczy go nacisnąć aby się napić i zwolnić przycisk aby zamknąć kubek. Jednoczęściowa pokrywka z systemem AutosealTM jest również bardzo łatwa w czyszczeniu – nawet nie zdołasz policzyć do pięciu, a już będzie umyta.

Automatyczne zamykanie AUTOCLOSETM to technologia samoczynnego domykania zastosowana w zaworach kubków i butelek ze słomką. Umożliwia ona łatwe i szybkie zamknięcie kubka lub butelki, gdy chcemy wymieszać ich zawartość. Wyjęcie słomki automatycznie uszczelnia nasz pojemnik z piciem, a gdy nasz napój jest gotowy wystarczy włożyć słomkę do naczynia i delektować się doskonałym smakiem naszego napoju.

Technologia AUTOSPOUTTM pozwala otworzyć butelkę naciśnięciem jednego przycisku otwierającego ustnik. Napijesz się z łatwością i szybko ugasisz pragnienie. Gdy skończymy picie, butelkę można zamknąć jedną ręką, chowając ustnik pod osłonkę. Technologia AutospoutTM to gwarancja 100% szczelności i ochrona przed niespodziewanymi i niechcianymi plamami. Słomka w pokrywie pozwala na wygodne picie bez potrzeby przechylania butelki np. gdy jedziemy rowerem albo prowadzimy samochód.

Technologia SNAPSEALTM jedno pstryknięcie przycisku w górę umożliwia swobodne picie. Gdy skończysz i chcesz zamknąć swój kubek – pstryknij w dół, zamknięty kubek będzie w 100 % szczelny. Nakrętki Snapseal są proste w obsłudze i łatwe do umycia.

Technologia izolacji próżniowej THERMALOCKTM pozwala utrzymać temperaturę zawartości przez wiele godzin. Niezależnie od tego czy jesteś fanem kojących gorących napojów, czy miłośnikiem chłodnego orzeźwienia Thermalock pozwala kontrolować temperaturę Twojego napoju. Podwójne ścianki kubka i izolacja próżniowa zapewniają doskonałe właściwości termiczne, jego zawartość pozostaje ciepła do 5 h lub zimna nawet do 12.

Contigo – zadbaj o czystość produktu


Wiadomo jak ważna jest codzienna higiena i łatwe utrzymanie swojego ulubionego kubka lub butelki w porządku i czystości. Projektanci Contigo od samego początku tworzenia produktu mieli to na uwadze. Bez zakamarków, bez zamkniętych przestrzeni, ani luźnych części, które można łatwo zgubić. Kubek lub butelkę można myć pod bieżącą wodą gdy tylko odkręcimy zakrętkę, a wszyscy którzy nie lubią zmywać mogą skorzystać ze zmywarki.

Butelki Contigo wykonane są z TritanuTM – nowoczesnego, specjalistycznego tworzywa, z którego produkowane są najbardziej wytrzymałe butelki na wodę. Materiał ten jest lekki, a jednocześnie odporny na uderzenia i bardzo wytrzymały. Tritan jest bezpieczny i nie wchodzi w reakcje ze związkami organicznymi. Wykonane z niego butelki są odporne na słońce, promienie UV i warunki atmosferyczne. Nie wchłaniają zapachów i nie zmieniają smaku naszego napoju.

 

Popularne kategorie Contigo:

 

Contigo kubki termiczne  Contigo butelki na wodę    

Popularne kolekcje Contigo:

 

Contigo West Loop Contigo Byron Contigo Ashland  

 

pixel