Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Eastpak

Znalezionych produktów: 242
Obejrzałeś ze 242 produktów

Eastpak tworzy trwałe produkty od 1952 roku kiedy to produkował wytrzymały sprzęt dla amerykańskiego wojska. Mocne i innowacyjne torby, plecaki i walizki zapewniły marce stabilną pozycję aż do dzisiaj.

  • O marce Eastpak
  • Popularne kategorie Eastpack

Eastpak, czyli amerykańska marka z tradycjami

Eastpak początkowo kierował swoje produkty wyłącznie na rynek amerykański i do tamtejszej armii. Dziś ich rynkiem zbytu jest świat, a odbiorcą każdy człowiek poszukujący produktów nie do zdarcia. Konieczność wyrobu asortymentu odpornego na najróżniejsze warunki atmosferyczne, a przy tym także niedającego się zniszczyć mimo pełnego załadowania i trudności związanych z ciągłym przemieszczaniem zaowocowała osiągnięciem wytwarzania bagażu wręcz niezniszczalnego. Dzisiaj logo Eastpak znaleźć można na najróżniejszego rodzaju torbach sportowych Eastpak i plecakach wykonanych zarówno z tych "klasycznych" materiałów, jak i ze skóry.

Torby sportowe Eastpak, walizki i plecaki

Sam producent wierzy w niezwykła odporność każdego produktu sygnowanego nazwą Eastpak do tego stopnia, że wszystkie objęte są okresem gwarancyjnym o długości 30 lat. Warto przekonać się na własną rękę, skąd bierze się taka pewność. Pierwszy kontakt z produktami tej firmy często bywa wystarczającym argumentem. W przypadku Everki jest to jakość, którą można zwyczajnie poczuć nawet poprzez dotyk. Dopracowanie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a wytrzymałość czujemy obracając produkt w swoich dłoniach. Bez znaczenia, czy jest to torba podróżna Tranverz czy plecak Provider. W dodatku każdy z produktów jest także dobrze zorganizowany pod względem przestrzeni oraz dostosowania do podróży.

pixel