Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Reisenthel

Znalezionych produktów: 131
Obejrzałeś ze 131 produktów

Torby podróżne, plecaki, torby i wózki na zakupy, wielorazowe shopperki, poncza przeciwdeszczowe Reisenthel to tylko niektóre z szerokiej gamy produktów niemieckiego producenta. Zapoznaj się z całą gamą w sklepie Equip.pl.

  • O marce Reisenthel
  • Popularne kategorie Reisenthel
  • Popularne kolekcje Reisenthel

Kilka słów o marce Reisenthel

Od 1971 roku marka Reisenthel jest synonimem innowacyjnych pomysłów, funkcjonalnego wzornictwa i wspaniałych produktów pomocnych na co dzień. Od ponad 40 lat założyciel firmy Peter Reisenthel stara się tworzyć produkty zgodnie z filozofią „Keep it easy – proste artykuły ułatwiające codzienne życie”. Reisenthel specjalizuje się w przydatnych i praktycznych pojemnikach, torbach i koszach do przenoszenia, z których korzystamy codziennie. Żaden inny producent nie oferuje tak szerokiej gamy toreb, koszy i praktycznych pomocników naszych obowiązków. Produkty Reisenthel ułatwiają życie i są raczej łatwe niż skomplikowane. Łatwość użycia jest podstawą wielu przełomowych produktów, które uwielbiają ludzie na całym świecie.

Kreatywne produkty Reisenthel

Nowe pomysły są połączeniem praktycznej pomysłowości i dobrej znajomości najnowszych modowych trendów, które sprawiają, że wynikiem są oryginalne produkty.

Innowacyjne, inteligentne i funkcjonalne projekty Reisenthel są popularne i odnoszą sukcesy. Każdy z nich jest odzwierciedleniem pasji i kreatywności, co owocuje powstaniem atrakcyjnego dla klienta produktu o funkcjonalnym designie, unikalnym wyglądzie i łatwym w użyciu niezależnie od okoliczności.

Wyjątkowe doświadczenia zakupowe z Reisenthel

W szerokiej ofercie marki Reisenthel produktów z małą czerwoną metką znajdują się między innymi wózki na zakupy, koszyki, torby podróżne, kosmetyczki, torby sportowe, plecaki i torby termiczne. Ikoną marki jest wymyślona przez Reisenthel torba na zakupy Carrybag, która zdobyła wiele prestiżowych nagród za design. Wyroby niemieckiego producenta tworzone są z materiałów wysokiej jakości, z dbałością o detale, a jednocześnie proste i funkcjonalne. Miejski styl życia, nowoczesny projekt i wyjątkowe wzornictwo są tym, czego można się spodziewać wybierając Reisenthel na kolejne zakupy.

pixel