Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

CabinZero

Znalezionych produktów: 124
Obejrzałeś ze 124 produktów
CabinZero to plecaki, które doskonale sprawdzą się nie tylko jako bagaż podręczny. Są świetne na zakupy, pikniki, wędrówki, na rower i wszędzie tam gdzie czekają na nas przygody.
  • O marce CabinZero
  • Popularne kategorie CabinZero
  • Popularne kolekcje CabinZero

CabinZero - zero problemów z bagażem

Nieważne, czy planujesz krótką podróż w Tatry, czy kilkutygodniową wyprawę, dzięki której poznasz kulturę Indii lub Japonii, ponieważ podczas każdej przygody potrzebujesz najlepszej jakości bagażu. Wygodne plecaki turystyczne, pojemne walizki i torby podróżne na kółkach są dla Ciebie niewystarczające i potrzebujesz produktu uniwersalnego, który zagwarantuje ci połączenie wszystkich wymienionych wyżej elementów? Doskonale trafiłeś podróżniku, ponieważ CabinZero to najwyższa jakość, która spełni twoje oczekiwania podczas każdego wyjazdu.

Jaki model sprawdzi się najlepiej podczas przygód? Wszystko zależy od indywidualnych wymagań, które stawiasz kupowanym produktom. Sam musisz wybrać wizualne dodatki, kolor i zaawansowanie, a my ze swojej strony możemy zaoferować Ci m.in. takie modele jak CabinZero Mini lub CabinZero Classic, które zostały wykonane przy pomocy najnowszych technologii i z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów.

Plecaki CabinZero – od podróżników dla podróżników

Dlaczego obok produktów od firmy CabinZero nie da się przejść obojętnie? Wystarczy poznać ich historię, która zaczęła się stosunkowo niedawno, ponieważ w roku 1993, gdy główny założyciel marki, postanowił wyjechać do Indii w poszukiwaniu przygód. Młody Brytyjczyk poznał potrzeby pasażerów linii lotniczych i osób, które chcą spędzić nieco więcej czasu na obcej ziemi, zbliżając się do innych kultur.

Dlatego CabinZero 44 l jest świetnym wyborem dla pasażerów wybierających samolot. Mimo dużej pojemności plecaka, pasażerowie otrzymują możliwość schowania swojego bagażu w podręcznym schowku, gdyż jego wymiary doskonale odpowiadają obecnym limitom. Każdy wymagający podróżnik znajdzie coś dla siebie, ponieważ w ofercie naszego sklepu można znaleźć m.in. taki model, jak popularny CabinZero Military, który dla lepszej stabilizacji został wyposażony w pas biodrowy i piersiowy, a oddychający materiał szelek oraz dodatkowa warstwa pianki gwarantują maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz koniecznie: prezentacja video przedstawiająca zalety toreb CabinZero

Popularne kolekcje CabinZero:

 

pixel