Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Gregory plecaki miejskie

Znalezionych produktów: 54
Obejrzałeś ze 54 produktówPlecaki miejskie Gregory – codzienne, na laptopa, na wycieczkę

Plecaki amerykańskiej marki Gregory zachwycają użytkowników już od ponad 40 lat. Trudno się dziwić, bo zgodnie z filozofią producenta plecak powinien być jak ubranie - powinno się go nosić, a nie dźwigać! Ta prosta filozofia projektowania inspiruje pracowników marki do tworzenia najbardziej wygodnych i niezawodnych plecaków na świecie. Fundamentalna zasada staje się rzeczywistością, plecaki Gregory łączą unikalną geometrię dopasowania ze spersonalizowaną technologią systemu nośnego, dzięki czemu stają się przedłużeniem ciała, podobnie jak ulubiona koszulka. Ludzie, którzy tworzą firmę Gregory są tacy jak my - starają się balansować godziny spędzone w pracy z tymi, które spędzają na świeżym powietrzu. Doskonale rozumieją współczesne potrzeby, dlatego oferowane przez nich plecaki, to sprzęt, któremu można zaufać nie tylko na co dzień, ale w każdej podróży.

Gregory plecaki miejskie, codzienne - dla mężczyzn i kobiet

Męskie i damskie plecaki miejskie Gregory mają przemyślaną, szczegółowo zaplanowaną konstrukcję, są wytrzymałe i funkcjonalne. Dzień pełen spotkań, krótka wędrówka, wykłady, podróże pociągiem oznaczają, że nie możesz iść na kompromis jeśli chodzi o zabierane ze sobą rzeczy. Miejskie plecaki Gregory zapewniają pojemną przestrzeń do pakowania, inteligentną organizację i wygodę. Jeśli chcesz zachować prosty styl, np. na krótką wędrówkę na szlaku idealny okaże się model Nano. Nie daj się zwieść jego wielkości - plecaki te to jeden z najbardziej użytecznych i wszechstronnych modeli, które będą towarzyszyły w czasie codziennych wyzwań, wycieczek do parku czy weekendów w mieście.

Plecaki codzienne Gregory będą Twoim najlepszym przyjacielem zarówno w drodze do pracy, na uczelnię jak i na jednodniowej wycieczce lub podczas pokonywania kolejnego szlaku. Codzienne plecaki Gregory wyposażono w system nośny, który współgra z każdym ruchem użytkownika i jest optymalnie dopasowany do budowy pleców, aby całkowicie skoncentrować się na kolejnych wyzwaniach.Poza tym znajdziemy w nich dobrze zorganizowane wnętrze z kieszeniami na laptopa i tablet, które zapewniają niezbędną w codziennym pakowaniu organizację. Codzienne plecaki Gregory to modele wśród, których i aktywni, i podróżujący w sprawach służbowych znajdą coś dla siebie.

Gregory wygodne plecaki na Twojego laptopa


Plecaki na laptopa Gregory są praktyczne i dostępne w rożnych rozmiarach. Zapewnią bezpieczne podróż poruszanie się w mieście - w drodze do pracy, szkoły, na uczelnię. Modele o większej pojemności nadają się do zabrania w podróż, dzięki swojej przestronności i organizacji staną się partnerem kolejnego wyjazdu służbowego.

pixel