Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Vialli Design

Znalezionych produktów: 3
   Obejrzałeś ze 3 produktów

   Viallli Design to polsko-włoska marka tworząca nowoczesne, futurystyczne artykuły AGD, charakteryzujące się funkcjonalnością i pasujące do każdego wnętrza.

   • O marce Vialli Design

   Vialli Design powstała w 2010 roku

   Vialli Design tworzy produkty takie jak sztućce, filiżanki i szklanki termiczne, noże, naczynia do smażenia i pieczenia, pojemniki do przechowywania, naczynia do serwowania oraz akcesoria kuchenne.

   Produkty Vialli Design łączą funkcjonalność, użyteczność oraz nowoczesny design. Spełniają oczekiwania osób o rożnych upodobaniach i gustach, oraz pasują do każdego wnętrza. Wyróżnia je bogata, odważna kolorystyka, inspirowana aktualnie obowiązującymi trendami oraz awangardowe, odważne wzornictwo.

   Vialli Design Amo

   Amo to jedna z najbardziej charakterystycznych linii produktów. Szklanki i filiżanki termiczne stworzone zostały zarówno do zimnych drinków jak i gorących napoi. Dzięki podwójnym ściankom napoje dłużej utrzymują temperaturę. Szklankę Amo Vialli Design można spokojnie trzymać w dłoni z gorącym napojem bez obaw o poparzenie. Amo Vialli Design to seria naczyń o ergonomicznym kształcie, które wygodnie trzyma się w dłoni.

   Vialii Design to marka doceniona i zauważona od samego początku, o czym świadczą zdobyte nagrody i wyróżnienia:

   • Laur Konsumenta za Odkrycie roku 2010,
   • Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji,
   • Godło Polska Jakość 2011 i 2012,
   • Grand Prix 2016   pixel